-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
філе курятини
Тендер Prozorro UA-2022-01-10-000219-b
Завершена
437 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 375.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 375.00 UAH
Номер:
357adc43ff4a4345a5356963686003a2
Внутрішній номер закупівлі:
13560091
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-10-000219-b
Замовник:
Таврійський навчально-реабілітаційний центр Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30681687
-
Адреса:
74988, Україна, Херсонська область, Таврійськ, вул. Північна, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Русанова Лідія Борисівна +380554974478 tavrinternat@ukr.net http://www.tavrinternat.org
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
437 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 375.00 UAH
Період уточнення:
10.01.2022 10:43 - 16.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2022 10:43 - 26.01.2022 10:48
Аукціон:
27.01.2022 11:30 - 27.01.2022 12:07
Період кваліфікації:
27.01.2022 12:07 - 01.02.2022 16:28
Період завантаження договору:
01.02.2022 16:28 - 21.02.2022 16:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
філе курятини заморожене
Кількість
3500 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство «Никольтрейд»
Оскарження: 01.02.2022 16:28 - 12.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Оскарження: 01.02.2022 16:28 - 12.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
355 950.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
321 930.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.02.2022 16:28
Відповіді на вимоги
12
Документи
36
Скарги
0
ФОП "КІРОВ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2575004078
-
Контактна особа:
Ігор Кіров +380505966862 kirovigor1970@gmail.com
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ будинок 25 квартира 53
Початкова пропозиція
437 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
322 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
10
Скарги
0
ФОП "ПОБЕДРА АНДРІЙ ПАВЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2624721235
-
Контактна особа:
Андрей Победра +380505104392 pobedra@sea.kherson.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ ЛУГОВА, будинок 24, квартира 104
Початкова пропозиція
367 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
328 124.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
40
Скарги
0
ФОП "Д'ЯЧКОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3104718798
-
Контактна особа:
Сергiй Д'ячков +380963397774 okeanmyasa@gmail.com
-
Адреса:
72311, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, ПРОВУЛОК МУРМАНСЬКИЙ, будинок 21
Початкова пропозиція
437 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
385 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
33
Скарги
0
Контракти
Номер:
db653e4f3e6f471db2e7fd08ae28bf4a
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-10-000219-b-a1
Постачальник:
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Номер договору:
19к
Сума договору:
9 198.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
7 665.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
філе курятини заморожене: 91.98000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.02.2022 00:00 - 31.12.2023 23:59
Дата підписання:
14.02.2022 00:00
Статус:
Підписаний