• Відкриті торги
  • КЕП

філе курятини

9 198.00 UAH з ПДВ
Номер: db653e4f3e6f471db2e7fd08ae28bf4a
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-10-000219-b-a1
Замовник: Таврійський навчально-реабілітаційний центр Херсонської обласної ради
Постачальник: Приватне підприємство «Никольтрейд»
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю: філе курятини заморожене: 91.98000 UAH з ПДВ
Номер договору: 19к
Дата підписання: 14.02.2022 00:00
Період дії договору: 14.02.2022 00:00 - 31.12.2023 23:59
Сума договору: 9 198.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 533.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
філе курятини заморожене
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 100 шт
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 74988, Україна, Херсонська область, Таврійськ, Північна, 52 На карті

Внесені зміни

    Номер: 9de2ec9d0d3b4613b702d2d2a44c9b3e
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: підтягування вірного файлу сканкопії договору
    Номер додаткової угоди: 19к
    Дата внесення змін до договору: 14.02.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Договір 19к Никольтрейд 321930.pdf
    Номер: 531590fb87684b129b48b4e3c97e419a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження дії договору на наступний рік, в зв’язку з військовим станом у державі та відсутністю фінансування планових видатків попереднього року
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 31.12.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
допугода1 Договір 19к Никольтрейд 321930 (1).pdf
    Номер: f7382adf972d4188af2ef9fea1754454
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Реєстрація кредиторської заборгованості , яка виникла в зв’язку з військовим станом у державі та відсутністю фінансування планових видатків попереднього року
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 31.01.2023 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова2 договір 19к.pdf