-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
свинина
Тендер Prozorro UA-2019-09-16-001933-b
Торги не відбулися
60 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 5.00 UAH
мін. крок: 0% або 5.00 UAH
Номер:
b15f6aecbb7d498ab770a112fafa15c2
Внутрішній номер закупівлі:
3787423
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-16-001933-b
Замовник:
Таврійський навчально-реабілітаційний центр Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30681687
-
Адреса:
74988, Україна, Херсонська область, Таврійськ, вул. Північна, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Русанова Лідія Борисівна +380554974478 tavrinternat@ukr.net http://www.tavrinternat.org
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5.00 UAH
Період уточнення:
16.09.2019 16:33 - 22.09.2019 16:38
Період прийому пропозицій:
16.09.2019 16:33 - 02.10.2019 16:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
свинина
Кількість
500 кілограм
Період постачання
01.10.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИКОЛЬТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
ЧЕРЕДНИЧЕНКО МИКОЛА ВЯЧЕСЛАВОВИЧ +380501752397 nikoltradepe@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Початкова пропозиція
55 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
55 350.00 UAH з ПДВ
Документи
7
Скарги
0