-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
м’ясо
Тендер Prozorro UA-2019-10-08-001254-b
Завершена
60 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
8d5e2d7e113e4c738c5da236041ab68b
Внутрішній номер закупівлі:
3866509
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-08-001254-b
Замовник:
Таврійський навчально-реабілітаційний центр Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30681687
-
Адреса:
74988, Україна, Херсонська область, Таврійськ, вул. Північна, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Русанова Лідія Борисівна +380554974478 tavrinternat@ukr.net http://www.tavrinternat.org
Класифікатор ДК 021:2015:
15113000-3 СвининаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
свинина
Кількість
500 кілограм
Період постачання
01.10.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Сухроменда В.П.
Оскарження: 08.10.2019 13:38 - 19.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2687321100
-
Контактна особа:
Сухроменда Вікторія Петрівна 0505969862
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, Нова Каховка, Букіна, 28а/25
Оскарження: 08.10.2019 13:38 - 19.10.2019 00:00
Ціна пропозиції
60 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.10.2019 13:53
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
2f56b132e0074726bc60d37bd06c0534
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-08-001254-b-a1
Постачальник:
ФОП Сухроменда В.П.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2687321100
-
Контактна особа:
Сухроменда Вікторія Петрівна 0505969862
-
Адреса:
74900, Україна, Херсонська область, Нова Каховка, Букіна, 28а/25
Номер договору:
1м
Сума договору:
60 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.10.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
21.10.2019 00:00
Статус:
Виконаний