-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
м’ясо
Тендер Prozorro UA-2021-01-02-000068-c
Завершена
347 320.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 473.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 473.00 UAH
Номер:
3eb298fa589a48b3b52d138bc4a1f388
Внутрішній номер закупівлі:
8089105
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-02-000068-c
Замовник:
Таврійський навчально-реабілітаційний центр Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30681687
-
Адреса:
74988, Україна, Херсонська область, Таврійськ, вул. Північна, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Русанова Лідія Борисівна +380554974478 tavrinternat@ukr.net http://www.tavrinternat.org
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
347 320.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 473.00 UAH
Період уточнення:
02.01.2021 16:38 - 08.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.01.2021 16:38 - 18.01.2021 16:42
Аукціон:
19.01.2021 12:37 - 19.01.2021 12:58
Період кваліфікації:
19.01.2021 12:58 - 26.01.2021 10:30
Період завантаження договору:
26.01.2021 10:30 - 15.02.2021 10:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
свинина охолоджена
Кількість
800 кілограм
Період постачання
19.01.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство «Никольтрейд»
Оскарження: 26.01.2021 10:30 - 06.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Оскарження: 26.01.2021 10:30 - 06.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
329 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
324 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.01.2021 10:30
Відповіді на вимоги
11
Документи
18
Скарги
0
ФОП Штепа Василь Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2203812338
-
Контактна особа:
Штепа Василь Миколайович +380951448004 vasilijstepa73@gmail.com
-
Адреса:
74820, Україна, Херсонська область, Каховський район село Василівка, вулиця Східна, будинок 31
Початкова пропозиція
343 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
325 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
6f11f02fdf9f43eb8b22c579b4bde2a6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-02-000068-c-a1
Постачальник:
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Номер договору:
4м’ясо
Сума договору:
75 615.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
63 012.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.02.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
08.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний