-
Відкриті торги
-
КЕП
м’ясо
Оголошено тендер
347 320.00
UAH
Номер:
86035121c3fe4734a266ef80af22771a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-02-000062-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Таврійський навчально-реабілітаційний центр Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30681687
-
Адреса:
74988, Україна, Херсонська область, Таврійськ, вул. Північна, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Таврійський навчально-реабілітаційний центр Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30681687
-
Адреса:
74988, Україна, Херсонська область, Таврійськ, вул. Північна, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
347 320.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
м’ясо
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
02.01.2021 11:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума347 320.00 UAH