-
Відкриті торги
-
КЕП
м’ясо
75 615.00
UAH з ПДВ
Номер:
6f11f02fdf9f43eb8b22c579b4bde2a6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-02-000068-c-a1
Замовник:
Таврійський навчально-реабілітаційний центр Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30681687
-
Контактна особа:
Русанова Лідія Борисівна +380554974478 tavrinternat@ukr.net http://www.tavrinternat.org
-
Адреса:
74988, Україна, Херсонська область, Таврійськ, вул. Північна, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Приватне підприємство «Никольтрейд»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
Микола Чередниченко +380501752397 cherednichenko.nv@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
4м’ясо
Дата підписання:
08.02.2021 00:00
Період дії договору:
08.02.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
75 615.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 12 602.50 UAH)
Оплачено:
75 615.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 12 602.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
свинина охолоджена
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
710 кілограм
Період постачання
19.01.2021 - 31.12.2021
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
590ba09271904cd098426c98ed284982
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменьшення обсягів в зв’язку зі зменьшенням фінансування (граничних показників на 2021р)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
08.02.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
845e4777d76f4039bfd493e5f6785bb3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменьшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
09.02.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
0e8a8b79807e4542a4767f6796fee199
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменьшеня обсягів
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
10.02.2021 00:00
Статус:
Опубліковано