-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія ДК 021: 2015: 09310000-5 (далі - товар або електрична енергія)- ID: UA-2024-12-31-002529-a
- Дата створення : 31.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23916986
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 30098218ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія ДК 021: 2015: 09310000-5 (Електрична енергія)- ID: UA-2023-12-18-016306-a
- Дата створення : 18.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20120401
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 30098218ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія- ID: UA-2023-12-05-013691-a
- Дата створення : 05.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19909187
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 30098218ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (код згідно Національного класифікатора ДК 021:2015: 09310000-5)- ID: UA-2023-01-05-001013-a
- Дата створення : 05.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16542046
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 30098218ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-01-013925-c
- Дата створення : 01.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12812574
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 30098218ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-11-23-017819-a
- Дата створення : 23.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12652947
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 30098218ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання елетричної енергії, як товар для освітлення населених пунктів Костянтинівської т...×-
Придбання елетричної енергії, як товар для освітлення населених пунктів Костянтинівської територіальної громади
- ID: UA-2021-10-21-011805-b
- Дата створення : 21.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12077049
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 30098218ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-10-19-004948-c
- Дата створення : 19.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12017842
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 30098218ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-10-01-009285-b
- Дата створення : 01.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11805484
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 30098218ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2021-09-22-012708-b
- Дата створення : 22.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11662199
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 30098218ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія, код за ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія (відповідний код - Д...×-
Електрична енергія, код за ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія (відповідний код - ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)
- ID: UA-2020-11-16-011336-c
- Дата створення : 16.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7219760
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 30098218ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія)- ID: UA-2019-12-10-002494-a
- Дата створення : 10.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4148188
Управління комунального господарства ЄДРПОУ: 30098218ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія)- ID: UA-2019-12-10-002320-a
- Дата створення : 10.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4147662
Управління комунального господарства ЄДРПОУ: 30098218ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія)- ID: UA-2018-12-29-001101-c
- Дата створення : 04.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2831340
Управління комунального господарства ЄДРПОУ: 30098218ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія)- ID: UA-2018-12-07-002787-c
- Дата створення : 07.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2796037
Управління комунального господарства ЄДРПОУ: 30098218ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -