• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД електроенергія", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону.

Торги відмінено

2 200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 000.00 UAH
Номер: 93b1ff641a6045fe903beeebafa00567
Внутрішній номер закупівлі: 11662199
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-22-012708-b   
Замовник: УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
Контактна особа: Світлана Сівова +380665594076 alexandra012@ukr.net http://konstrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 11 000.00 UAH
Період уточнення: 22.09.2021 17:09 - 28.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 22.09.2021 17:09 - 08.10.2021 09:00
Аукціон: з 11.10.2021 15:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 790000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Інформація про скасування

Номер: 11aff282f9264172b45058e496604513
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження: 28.09.2021 16:52 - 09.10.2021 00:00
Дата опублікування: 28.09.2021 16:52
Дата виконання: 09.10.2021 00:00
Статус:
Виконано