-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
2 200 000.00
UAH
Номер:
0b92f2b46cc44ed6815e6a9593cc2397
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-22-015092-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
30098218
-
Адреса:
85114, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, буд. 260
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
30098218
-
Адреса:
85114, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, буд. 260
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
22.09.2021 16:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 200 000.00 UAH