-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2018-12-07-002787-c
Торги не відбулися
4 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 000.00 UAH
Номер:
5e8c9ed9584648b4ab5e92964d6adb0e
Внутрішній номер закупівлі:
2796037
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-07-002787-c
Замовник:
Управління комунального господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
30098218
-
Адреса:
85114, Україна, Донецька область, Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, буд. 260
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кучер Тетяна Михайлівна 380508133485 konstantinovkaYKH@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
07.12.2018 13:56 - 14.12.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2018 13:56 - 24.12.2018 10:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
1000000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
85100, Україна, Донецька область, Костянтинівка, на території м. Костянтинівка
На карті