-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-10-01-009285-b
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД електроенергія", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону.
Торги не відбулися
2 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 000.00 UAH
Номер:
22ca749d65644a9f8f5fc42445746cef
Внутрішній номер закупівлі:
11805484
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-01-009285-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
30098218
-
Адреса:
85114, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, буд. 260
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Сівова +380665594076 alexandra012@ukr.net http://konstrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 000.00 UAH
Період уточнення:
01.10.2021 16:55 - 08.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.10.2021 16:55 - 18.10.2021 09:00
Аукціон:
з 19.10.2021 12:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата вартості фактично спожитої електричної енергії здійснюється Споживачем протягом 10 (десяти) банківських днів з дня підписання сторонами акта приймання-передачі електричної енергії.; інша інформація щодо закупівлі: мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова (з урахуванням винятків, визначених тендерною документацією); назва товарів кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі, та код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: електрична енергія - код (ДК 021:2015) - 09310000-5 — електрична енергія; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію - 100%);
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
709000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
Володимир 380442774777 ganelin.electro@gmail.com http://ukrgasresource.com
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Початкова пропозиція
2 183 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 183 720.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
63
Скарги
0