• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

2 200 000.00 UAH
Номер: 3d69ed48f79c41088805c60e058748fa
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-10-01-008701-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
Замовник: УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
Очікувана вартість: 2 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 01.10.2021 16:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 200 000.00 UAH