-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-10-19-004948-c
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД електроенергія", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону.
Торги не відбулися
2 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 000.00 UAH
Номер:
e7e75f511e0e4b65b207567f323d3d04
Внутрішній номер закупівлі:
12017842
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-19-004948-c
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
30098218
-
Адреса:
85114, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, буд. 260
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Сівова +380665594076 alexandra012@ukr.net http://konstrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 000.00 UAH
Період уточнення:
19.10.2021 11:22 - 25.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
19.10.2021 11:22 - 04.11.2021 11:00
Аукціон:
з 05.11.2021 15:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата вартості фактично спожитої електричної енергії здійснюється Споживачем протягом 10 (десяти) банківських днів з дня підписання сторонами акта приймання-передачі електричної енергії.; інша інформація щодо закупівлі: мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова (з урахуванням винятків, визначених тендерною документацією); назва товарів кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі, та код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: електрична енергія - код (ДК 021:2015) - 09310000-5 — електрична енергія; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію - 100%);
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
709000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації