-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-10-19-004948-c
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД електроенергія", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону.
Торги не відбулися
2 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 000.00 UAH
Період уточнення:
19.10.2021 11:22 - 25.10.2021 01:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим