-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
2 200 000.00
UAH
Номер:
23785193d96442df90eb26b02395d815
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-19-003843-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
30098218
-
Адреса:
85114, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, буд. 260
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
30098218
-
Адреса:
85114, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, буд. 260
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
повторно
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
19.10.2021 11:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 200 000.00 UAH