-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-11-23-017819-a
Завершена
2 199 998.42
UAH з ПДВ
Номер:
d6a7b76b3bd94affb3dce5c87dad7319
Внутрішній номер закупівлі:
12652947
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-23-017819-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
30098218
-
Адреса:
85114, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, буд. 260
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Сівова +380665594076 alexandra012@ukr.net http://konstrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
01.10.2021 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2021-10-01-009285-b. Проте станом на 18.10.2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені.
Тому 19.10.2021 року замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю UA-2021-10-19-004948-c. Проте знову ж таки станом на 04.11.2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені.
Враховуючи ті обставини, що Замовником було відмінено дві процедури закупівлі за предметом «Електрична енергія» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 093100000-5 – Електрична енергія через відсутність достатньої кількості учасників, тендерним комітетом було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.1 ч.2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року.
Очікувана вартість:
2 199 998.42 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата вартості фактично спожитої електричної енергії здійснюється Споживачем протягом 10 (десяти) банківських днів з дня підписання сторонами акта приймання-передачі електричної енергії.; назва товарів кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі, та код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: електрична енергія - код (ДК 021:2015) - 09310000-5 — електрична енергія;
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
414781 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ"
Оскарження: 23.11.2021 21:10 - 29.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34633789
-
Контактна особа:
Пестова Ірина Геннадіївна +380937614370
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА будинок 146 офіс 39
Оскарження: 23.11.2021 21:10 - 29.11.2021 00:00
Ціна пропозиції
2 199 998.42 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.11.2021 21:10
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
6b9bb8ba378e4301ae1a1a0c33249417
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-23-017819-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34633789
-
Контактна особа:
Пестова Ірина Геннадіївна +380937614370
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА будинок 146 офіс 39
Номер договору:
157
Сума договору:
2 594 998.10 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 162 498.42 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.11.2021 00:00 - 19.01.2022 00:00
Дата підписання:
30.11.2021 16:39
Статус:
Виконаний