• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія

Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону: 03.01.2022 року о 10:00 год.

Завершена

7 218 642.83 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 36 093.21 UAH
Номер: 5d3794e533b943518fd3028eacccc76d
Внутрішній номер закупівлі: 12812574
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-01-013925-c   
Замовник: УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
Контактна особа: Дмитро Голощапов +380509334343 yoykh@ukr.net http://konstrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 7 218 642.83 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 36 093.21 UAH
Період уточнення: 01.12.2021 16:49 - 24.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 01.12.2021 16:49 - 03.01.2022 10:00
Період прекваліфікації: 03.01.2022 10:04 - 10.01.2022 00:00
Аукціон: 10.01.2022 15:47 - 10.01.2022 16:10
Період кваліфікації: 10.01.2022 16:10 - 10.01.2022 16:36
Період завантаження договору: 10.01.2022 16:36 - 30.01.2022 16:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 1268049.27 Кіловат-година
Період постачання до 15.07.2022
Місце постачання 85100, Україна, Донецька область, Краматорський район, населені пункти Костянтинівської міської територіальної громади На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ"

Оскарження: 10.01.2022 16:36 - 21.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 5 136 573.41 UAH з ПДВ /
5 100 480.20 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
04.01.2022 10:20
Результати кваліфікації
Переможець
10.01.2022 16:36
Відповіді на вимоги 10
Документи 137
Скарги 0
ТОВ Донецькі енергетичні послуги
Початкова пропозиція 5 212 655.25 UAH з ПДВ /
5 136 500.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
04.01.2022 10:20
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 36
Скарги 0

Контракти

Номер: 1740f2600a6c41b6890accb0209c595a
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-01-013925-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ"
Номер договору: 1
Сума договору: 1 430 866.44 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 192 388.70 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.01.2022 00:00 - 15.07.2022 00:00
Дата підписання: 21.01.2022 15:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
pdf
Дод 2 До дог № 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод 3 до Дог № 1.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s