-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія
Зменшення суми договору
1 430 866.44
UAH з ПДВ
Номер:
1740f2600a6c41b6890accb0209c595a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-01-013925-c-c1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
30098218
-
Контактна особа:
Дмитро Голощапов +380509334343 yoykh@ukr.net http://konstrada.gov.ua/
-
Адреса:
85114, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, буд. 260
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34633789
-
Контактна особа:
Ірина Пестова +380937614370 energoinpro04@gmail.com
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, харків, м. Харків, вул. Шевченко буд,146 оф.39
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Опис:
Зменшення суми договору
Номер договору:
1
Дата підписання:
21.01.2022 15:00
Період дії договору:
21.01.2022 00:00 - 15.07.2022 00:00
Сума договору:
1 430 866.44 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 238 477.74 UAH)
Оплачено:
1 430 866.44 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 238 477.74 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
355733 Кіловат-година
Період постачання
до 15.07.2022
Місце постачання
85100, Україна, Донецька область, Краматорський район, населені пункти Костянтинівської міської територіальної громади
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
60fb1a68e81546ecae02fb42352cd67f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення суми договору
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
12.12.2022 11:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
37c819f8cd5f41bfb1a9c72f386fa756
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
12.12.2022 15:23
Статус:
Опубліковано