-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
7 218 642.83
UAH
Номер:
8868dae522794296bdb631cf479a5299
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-01-016962-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
30098218
-
Адреса:
85114, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, буд. 260
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
30098218
-
Адреса:
85114, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, буд. 260
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
7 218 642.83 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
Вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень (відкриті торги)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
01.12.2021 16:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума7 218 642.83 UAH