-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-01-013925-c
Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону: 03.01.2022 року о 10:00 год.
Завершена
7 218 642.83
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 36 093.21 UAH
мін. крок: 0.5% або 36 093.21 UAH
Нічого не знайдено.