• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія

Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону: 03.01.2022 року о 10:00 год.

Завершена

7 218 642.83 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 36 093.21 UAH
Період уточнення: 01.12.2021 16:49 - 24.12.2021 00:00
Відповідь надана

Тариф ОСП

Номер: f37493ee508b45aea9d39c97f6e98c23
Дата опублікування: 02.12.2021 18:37
Опис: Шановний замовник! Просимо надати пояснення - який саме тариф на передачу електричної енергії враховано в очікувану вартість закупівлі: - відповідно до Постанови НКРЕКП №2353 від 09.12.2020р. - 0,29393 або Постанови НКРЕКП №2454 від 01.12.2021р. - 0,34564.
Відповідь: Шановний Запитуваче! У відповідь на Ваше звернення, керуючись частиною першою ст. 24 Закону України «Про публічні закупівлі», повідомляємо наступне. Під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі враховано тариф на послуги з передачі електричної енергії на рівні 345,64 грн/МВт.год (без урахування податку на додану вартість), встановлений для оператора системи передачі постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 01.12.2021 року № 2454 «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2022 рік», яка оприлюднена на офіційному вебсайті регулятора 01.12.2021 року. Додатково звертаємо увагу, що замовником очікувану вартість предмета закупівлі зазначено з урахування податку на додану вартість, який нараховують відповідно до податкового законодавства України. Дякуємо за звернення!
Дата відповіді: 03.12.2021 14:29