-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100;Брикет паливний вугільний- ID: UA-2026-09-01-011674-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258471
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕССАРАБСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БЕССАРАБСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38645054ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100;Брикет паливний вугільний- ID: UA-2025-07-17-007358-a
- Дата створення : 17.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25906138
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕССАРАБСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БЕССАРАБСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38645054ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100), Брикет паливний вугільний- ID: UA-2024-07-23-003529-a
- Дата створення : 23.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22129960
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38645054ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля кам’яне марки Г (Г2)(13-100)- ID: UA-2024-07-08-010306-a
- Дата створення : 08.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22022166
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38645054ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо- ID: UA-2023-08-04-007497-a
- Дата створення : 04.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18591347
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38645054ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо- ID: UA-2023-06-07-013653-a
- Дата створення : 07.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18026324
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38645054ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля- ID: UA-2022-08-01-007429-a
- Дата створення : 01.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15008053
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38645054ДК 021:2015: 09111100-1 ВугілляЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам'яне- ID: UA-2022-07-20-003629-a
- Дата створення : 20.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14937532
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38645054ДК 021:2015: 09111100-1 ВугілляТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля- ID: UA-2022-07-04-006548-a
- Дата створення : 04.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14841887
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38645054ДК 021:2015: 09111100-1 ВугілляТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тверде паливо (паливні брикети з деревини типу RUF)- ID: UA-2021-09-28-000860-c
- Дата створення : 28.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11737654
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38645054ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Тверде паливо- ID: UA-2021-09-14-002194-c
- Дата створення : 14.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11510770
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38645054ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
тверде паливо- ID: UA-2020-12-04-005871-b
- Дата створення : 04.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7544401
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38645054ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
тверде паливо- ID: UA-2020-12-04-005636-b
- Дата створення : 04.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7544123
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38645054ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
тверде паливо- ID: UA-2020-12-03-002002-c
- Дата створення : 03.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7513686
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38645054ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вугілля марки АМ- ID: UA-2019-12-10-002828-a
- Дата створення : 10.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4149288
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38645054ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -