-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100;Брикет паливний вугільний
Тендер Prozorro UA-2025-07-17-007358-a
Завершена
647 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 474.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 474.00 UAH
Номер:
463e4fe904f74c0e8b61aad687f48b52
Внутрішній номер закупівлі:
25906138
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-17-007358-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕССАРАБСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БЕССАРАБСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38645054
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, селище Бессарабське Болградський район, вулиця Красна,будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіяніченко Юлія Федорівна 380679714932 kurcpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
647 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.07.2025 14:45 - 25.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2025 14:45 - 28.07.2025 10:00
Аукціон:
з 29.07.2025 11:22
Період кваліфікації:
28.07.2025 10:00 - 31.07.2025 10:41
Період завантаження договору:
06.08.2025 00:00 - 16.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴647 500.00 Тверде паливо: Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100, Брикет паливний вугільний,