-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100), Брикет паливний вугільний
Тендер Prozorro UA-2024-07-23-003529-a
Завершена
542 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 421.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 421.00 UAH
Номер:
40dec7b3018a446cbf708ec841dfff42
Внутрішній номер закупівлі:
22129960
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-23-003529-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38645054
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, смт Тарутине, вулиця Красна,будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіяніченко Юлія Федорівна 380679714932 kurcpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
542 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.07.2024 11:10 - 28.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2024 11:10 - 31.07.2024 10:00
Період кваліфікації:
31.07.2024 10:00 - 01.08.2024 10:33
Період завантаження договору:
07.08.2024 00:00 - 17.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴542 100.00 Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100), Брикет паливний вугільний