• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100), Брикет паливний вугільний

Оголошено тендер

542 100.00 UAH
Номер: 324c786564d041988ac1c3d4ddb49e55
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-23-004280-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 542 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100), Брикет паливний вугільний
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Дата опублікування: 23.07.2024 11:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума542 100.00 UAH