-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2023-06-07-013653-a
Торги відмінено
640 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
Номер:
b4a86d9777ec4f7b9c02f92e0fcc0d40
Внутрішній номер закупівлі:
18026324
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-07-013653-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38645054
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, смт Тарутине, вулиця Красна,будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіяніченко Юлія Федорівна 380679714932 kurcpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
640 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.06.2023 16:18 - 12.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.06.2023 16:18 - 15.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
feaa5229cc6547119020b26756ea8571
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
У звя’зку з неправильним визначенням очікуванної вартості закупівлі Замовником було прийнято рішення про скасування закупівлі.
Період оскарження:
12.06.2023 09:58 - 23.06.2023 00:00
Дата опублікування:
12.06.2023 09:58
Дата виконання:
23.06.2023 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴640 000.00 Тверде паливо