-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо
Оголошено тендер
640 000.00
UAH
Номер:
2c9f4c4fd4714db5bc9b2c26613435ab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-07-006199-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38645054
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, смт Тарутине, вулиця Красна,будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38645054
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, смт Тарутине, вулиця Красна,будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
640 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
Дата опублікування:
07.06.2023 16:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума640 000.00 UAH