-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля кам’яне марки Г (Г2)(13-100)
Тендер Prozorro UA-2024-07-08-010306-a
Торги не відбулися
546 350.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 463.50 UAH
мін. крок: 1% або 5 463.50 UAH
Номер:
2765702b7daa4a57ac258f38abf16a27
Внутрішній номер закупівлі:
22022166
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-08-010306-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38645054
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, смт Тарутине, вулиця Красна,будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіяніченко Юлія Федорівна 380679714932 kurcpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
546 350.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.07.2024 18:46 - 13.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2024 18:46 - 16.07.2024 10:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
cbbe37ec94574b30bb25f1e0a38e56aa
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
зменшення видатків та запит на придбання брикету паливного від структурного підрозділу КНП Тарутинсьий ЦПМСД
Період оскарження:
09.07.2024 12:46 - 20.07.2024 00:00
Дата опублікування:
09.07.2024 12:46
Дата виконання:
20.07.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴546 350.00 Тверде паливо (вугілля кам’яне марки Г (Г2)(13-100)