• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Тверде паливо (вугілля кам’яне марки Г (Г2)(13-100)

Оголошено тендер

546 350.00 UAH
Номер: eec6cf01d6f44e6b92001c407916d80f
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-08-012786-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 546 350.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тверде паливо (вугілля кам’яне марки Г (Г2)(13-100)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 08.07.2024 18:34

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Тверде паливо (вугілля кам’яне марки Г (Г2)(13-100)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 39.5 тонна
Період постачання до 15.10.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума546 350.00 UAH