-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100;Брикет паливний вугільний
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011674-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 17.09.26 00:00)
501 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
23
год
16
хв
51
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5d9e449af49e4221b23c382d4480a06c
Внутрішній номер закупівлі:
30258471
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011674-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕССАРАБСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БЕССАРАБСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38645054
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, селище Бессарабське Болградський район, вулиця Красна,будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіяніченко Юлія Федорівна 380679714932 kurcpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
501 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 20:25 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 20:25 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 20:25 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 11:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴501 666.67 Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100;Брикет паливний вугільний