-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100;Брикет паливний вугільний
Оголошено тендер
602 000.00
UAH
Номер:
153bb0b380fe46b8a9ddc5d260ef0be8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-014674-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕССАРАБСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БЕССАРАБСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38645054
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, селище Бессарабське Болградський район, вулиця Красна,будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕССАРАБСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БЕССАРАБСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38645054
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, селище Бессарабське Болградський район, вулиця Красна,будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
602 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100;Брикет паливний вугільний
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
01.09.2026 20:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяТарутинська
Сума602 000.00 UAH