-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2023-08-04-007497-a
Завершена
605 200.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 6 052.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 052.00 UAH
Номер:
153a5474d78149f0aff98d772482570b
Внутрішній номер закупівлі:
18591347
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-04-007497-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38645054
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, смт Тарутине, вулиця Красна,будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіяніченко Юлія Федорівна 380679714932 kurcpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
605 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2023 14:17 - 12.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2023 14:17 - 15.08.2023 00:00
Період кваліфікації:
15.08.2023 00:02 - 21.08.2023 09:13
Період завантаження договору:
27.08.2023 00:00 - 06.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴605 200.00 Вугілля кам’яне марки Г(Г2)(13-100),Брикет паливний вугільний.