• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Тверде паливо

Оголошено тендер

605 200.00 UAH
Номер: 0b2b1ace79d24ceca5341e03ca080c08
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-04-003792-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАРУТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТАРУТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 605 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тверде паливо
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Дата опублікування: 04.08.2023 14:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума605 200.00 UAH