-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Торфобрикет (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)- ID: UA-2026-08-14-004339-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30087797
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоКваліфікаціявід початку періоду пройшло 5 робочих днів
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)- ID: UA-2026-07-29-005191-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29940410
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)- ID: UA-2026-07-15-010332-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29825892
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)- ID: UA-2026-07-15-010119-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29825670
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)- ID: UA-2026-07-14-011788-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29814700
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100) (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)- ID: UA-2026-07-14-011618-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29814489
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100) ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо- ID: UA-2026-07-10-005923-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29784675
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)- ID: UA-2025-12-11-021808-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27523779
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)- ID: UA-2025-12-08-019209-a
- Дата створення : 08.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27452608
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо- ID: UA-2025-11-07-014816-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27048627
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо- ID: UA-2025-11-07-014707-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27048518
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
- 3
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тверде паливо- ID: UA-2025-10-24-010040-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26883045
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Торфобрикет (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)- ID: UA-2025-10-21-017299-a
- Дата створення : 21.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26839201
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Торфобрикет (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)- ID: UA-2025-10-21-017122-a
- Дата створення : 21.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26839024
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Торфобрикет Тверде паливо- ID: UA-2025-10-16-001076-a
- Дата створення : 16.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26772729
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися