-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-005191-a
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо) Кількість відповідно до технічної специфікації: 60 тон. Місце постачання товару: Чернівецька обл., с. Рідківці, прикотельний паливний склад КЕВ м. Чернівці. Строк постачання товару: не пізніше 30 календарних днів з дати укладання договору. Очікувана вартість предмета закупівлі: 708 000,00 грн без ПДВ.
Завершена
708 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
417e0877bbb14b6ab2384c976c746bd8
Внутрішній номер закупівлі:
29940410
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-005191-a
Замовник:
ЗАХІДНЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ СИЛ ЛОГІСТИКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26642374
-
Адреса:
33010, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Дубенська, буд. 71-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Демчук Антон 380972857327 a.demchuk@mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
708 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 15:20 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 15:20 - 07.08.2026 00:00
Аукціон:
07.08.2026 12:13 - 07.08.2026 12:36
Період кваліфікації:
07.08.2026 12:36 - 10.08.2026 11:51
Період завантаження договору:
16.08.2026 00:00 - 26.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴708 000.00 Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)