• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)

Оголошено тендер

849 600.00 UAH
Номер: 4c4c7b1d50ad4578aad80444ed849c88
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-29-006082-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЗАХІДНЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ СИЛ ЛОГІСТИКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
Замовник: ЗАХІДНЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ СИЛ ЛОГІСТИКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 849 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 29.07.2026 12:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти Державного бюджету України
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума849 600.00 UAH