• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)

Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо) Кількість відповідно до технічної специфікації: 900 тон. Місце постачання товару: Хмельницька обл., прикотельні та паливні склади КЕВ м. Хмельницький. Строк постачання товару: не пізніше 60 календарних днів з дати укладання договору. Очікувана вартість предмета закупівлі: 10 260 000,00 грн без ПДВ.

Завершена

10 260 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 95524ff8e61c403489914f3d306a888d
Внутрішній номер закупівлі: 29825892
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-15-010332-a   
Замовник: ЗАХІДНЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ СИЛ ЛОГІСТИКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
Контактна особа: Демчук Антон 380972857327 a.demchuk@mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 10 260 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 15.07.2026 16:57 - 31.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.07.2026 16:57 - 03.08.2026 00:00
Аукціон: 03.08.2026 15:45 - 03.08.2026 16:14
Період кваліфікації: 03.08.2026 16:14 - 10.08.2026 11:21
Період завантаження договору: 16.08.2026 00:00 - 26.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴10 260 000.00 Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)