-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-010332-a
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо) Кількість відповідно до технічної специфікації: 900 тон. Місце постачання товару: Хмельницька обл., прикотельні та паливні склади КЕВ м. Хмельницький. Строк постачання товару: не пізніше 60 календарних днів з дати укладання договору. Очікувана вартість предмета закупівлі: 10 260 000,00 грн без ПДВ.
Завершена
10 260 000.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 16:57 - 31.07.2026 00:00
Відповідь надана
Проект договору про закупівлю містить різне трактування однакових положень
Номер:
17c3bd38cc4541828d47bacf71a78e4e
Дата опублікування:
26.07.2026 22:01
Опис:
Наприклад Замовником в проекті договру вказані різні строки заміни неякісного вугілля
Проєкт містить одночасно наступні норми:
- 15 календарних днів у пункті 6.12;
- 20 днів у пункті 7.4;
- 15 календарних днів у пункті 7.5.
Вважаємо що проект договору має бути збалансованим а тому за однакове порушення потрібно встановити один і той самий строк заміни неякісного товару та визначити, з якої події він обчислюється. Просимо привести проект договору у відповідність.
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Дякуємо за уважний розгляд тендерної документації та надані зауваження.
За результатами розгляду Вашого звернення Замовником встановлено наявність технічної неузгодженості в окремих положеннях проєкту договору щодо строку заміни неякісного товару.
З метою усунення зазначених неузгодженостей та забезпечення однозначного тлумачення умов договору до тендерної документації внесено відповідні зміни. Положення проєкту договору приведено у відповідність, зокрема у частині визначення єдиного строку заміни неякісного товару та порядку його обчислення.
Відповідні зміни оприлюднено в електронній системі закупівель у встановленому законодавством порядку.
Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
28.07.2026 12:00
Відповідь надана
Суперечливі умови забезпечення виконання договору
Номер:
62117e3e62b54fe4a5d30029cbe7e64b
Дата опублікування:
26.07.2026 21:54
Опис:
Шановний Замовнику! Ви розміщуєте в документації суперечливі умови забезпечення виконання договору. Отже, умовами документації Замовник установив забезпечення виконання договору у формі безвідсоткового грошового депозиту в розмірі 3% ціни договору, проте далі тендерна документація передбачає, що строк дії забезпечення виконання договору — у вигляді банківської гарантії — повинен перевищувати строк договору на 30 днів.
Тобто одночасно зазначено два різні види забезпечення:
депозит на рахунок Замовника;
банківська гарантія.
Крім того, по тексту далі у документації наведено помилкове посилання на «статтю 21 Особливостей», тоді як повернення забезпечення регулюється статтею 27 Закону і, зокрема, випадками нікчемності за статтею 43 Закону. Стаття 27 також встановлює строк повернення не пізніше п’яти банківських, а не просто робочих чи календарних днів.
З урахуванням наведеного вище:
Просимо уповноважену особу Замовника:
однозначно визначити вид забезпечення, наприклад якщо це буде грошовий депозит; тоді замовник повинен виключити вимоги щодо строку дії банківської гарантії; або навпаки. В даному випадку учасники не розуміють який вид забезпечення вимагається !!!
Також Замовник повинен виправити нормативні посилання які регулюють повернення забезпечення. Напаред Дякуюмо за Вашу обачність
Відповідь:
Замовником установлено забезпечення виконання договору про закупівлю у вигляді безвідсоткового грошового депозиту шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Замовника у розмірі 3 % вартості договору, що узгоджується з розділом 17 проєкту договору про закупівлю та пунктом 6.5 розділу 6 додатка 1 до тендерної документації.
Абзац пункту 2.2 розділу ІІ додатка 2 до тендерної документації щодо строку дії забезпечення виконання договору у вигляді банківської гарантії включено до тексту помилково (технічна помилка). Зазначений абзац буде вилучено. Отже, єдиним видом забезпечення виконання договору за цією закупівлею є безвідсотковий грошовий депозит; надання банківської гарантії як забезпечення виконання договору тендерною документацією не вимагається.
Дата відповіді:
28.07.2026 11:43
Відповідь надана
невизначеність для учасників що до сторони, яка прийматиме товар, підписуватиме документи та заявлятиме претензії
Номер:
9f4c58df1e0f40748a9971816f7b6794
Дата опублікування:
26.07.2026 13:22
Опис:
Шановний Замовнику у проєкті договору про закупівлю зазначено отримувача — КЕВ м. Львів. Так у календарному графіку поставок зазначено КЕВ м. Львів, хоча закупівля проводиться для КЕВ м. Хмельницький, а місця поставки розташовані у Хмельницькій області.
Специфікація при цьому передбачає:
м. Шепетівка — 200 тонн;
м. Старокостянтинів — 550 тонн;
м. Хмельницький — 150 тонн.
Це створює невизначеність для учасників що до сторони, яка прийматиме товар, підписуватиме документи та заявлятиме претензії. КЕВ Хмельницький чи КЕВ Львів
Просимо Замовника внести замін і коректно зазначити в календарному графіку «КЕВ м. Львів» або «КЕВ м. Хмельницький» та узгодити між собою всі місця, обсяги і строки поставки.
Відповідь:
Дякуємо за уважність до умов тендерної документації та повідомлення про виявлені невідповідності.
Замовником розглянуто Ваше звернення щодо зазначення у проєкті договору про закупівлю та календарному графіку поставок КЕВ м. Львів, тоді як закупівля проводиться для КЕВ м. Хмельницький та місця поставки товару розташовані на території Хмельницької області.
За результатами розгляду повідомляємо, що зазначення КЕВ м. Львів у проєкті договору та календарному графіку поставок є технічною помилкою.
Замовником буде внесено відповідні зміни до тендерної документації з метою приведення її положень у відповідність між собою, а саме: буде уточнено найменування отримувача товару, календарний графік поставок, місця поставки, обсяги та інші пов’язані положення проєкту договору.
Відповідні зміни до тендерної документації будуть оприлюднені в електронній системі закупівель у встановленому законодавством порядку.
Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
28.07.2026 11:46
Відповідь надана
Щодо чинності додатку А до сертифікату генетичних технологічних та якісних характеристик
Номер:
7e42de743cd549999e2c7cd9dbbdf728
Дата опублікування:
20.07.2026 11:04
Опис:
Шановний Замовнику!
Просимо внести зміни до Додатку 1 із змінами п 3.1 Технічної специфікації. Розділ 7
Скан-копія сертифікату генетичних, технологічних та якісних характеристик, виданого ТК-92 “Вугілля та продукти його перероблення” (або ДП “УкрНДІвуглезбагачення” або ВП “УКРНДІВУГЛЕЗБАГАЧЕННЯ” ДП “НТЦ “Вуглеінновація” або Українським науково-дослідним і проектно-конструкторським інститутом по збагаченню та брикетуванню вугілля або ДП “НТЦ “Вуглеінновація”) на пропоноване вугілля кам’яне. Сертифікат генетичних, технологічних та якісних характеристик вугілля має містити інформацію про якісні показники вугілля, відповідно до вимог пунктів А.1 – А.2.10 Додатку А ДСТУ 7146:2010. В сертифікаті обов’язково має бути зазначено, коли він виданий та термін (строк) до якого він дійсний у відповідності до вимог ДСТУ 7146:2010. Сертифікат та додатки до нього повинні бути чинні впродовж всього терміну поставки.( строк поставки 12.10.2026)
Звертаємо увагу, що показники відповідно до Додатку А ДСТУ 7146:2010 оформлюються на підставі результатів лабораторних випробувань та видаються на обмежений строк, який становить три місяці. Таким чином, незалежно від волі учасника, зазначений документ не може бути чинним впродовж всього терміну поставки, якщо такий строк перевищує три місяці.
Отже, встановлена вимога фактично унеможливлює участь суб'єктів господарювання, які мають чинні документи на момент подання тендерної пропозиції, але не можуть забезпечити їх чинність протягом усього періоду поставки через особливості порядку їх видачі.
Зазначена умова має ознаки дискримінаційної та такої, що обмежує конкуренцію, оскільки встановлює вимогу, виконання якої є об'єктивно неможливим.
Просимо виключити вимогу щодо чинності зазначених документів протягом усього строку виконання поставки та передбачити подання чинного документа станом на дату подання тендерної пропозиції.
З огляду на викладене, наполягаємо на внесенні відповідних змін до тендерної документації. У разі невнесення змін залишаємо за собою право звернутися до Антимонопольного комітету України зі скаргою щодо наявності дискримінаційних вимог у тендерній документації.
Відповідь:
Шановний учаснику!
Замовником розглянуто Ваше звернення щодо внесення змін до тендерної документації в частині вимог до чинності сертифіката генетичних, технологічних та якісних характеристик та додатків до нього.
За результатами розгляду повідомляємо, що наведені у зверненні зауваження враховані. З метою забезпечення недискримінаційного підходу до учасників, усунення неоднозначного трактування вимог тендерної документації та приведення їх у відповідність до вимог чинного законодавства Замовником прийнято рішення про внесення відповідних змін до тендерної документації.
Відповідні зміни оприлюднено в електронній системі закупівель у встановленому законодавством порядку.
Дякуємо за звернення та проявлену увагу до проведення процедури закупівлі.
Дата відповіді:
21.07.2026 17:56
Відповідь надана
Незаконні вимоги
Номер:
fbb1cf3fdb5e4bd1b683aa05cc878b81
Дата опублікування:
17.07.2026 13:38
Опис:
Пунктом 3 частини 3 розділу 7 додатку 1 до ТД передбачено: У разі, якщо Учасником запропоновано на дані торги еквівалент товару (наприклад – вугілля європейського походженням), то підтвердженням технічних та якісних характеристик буде надання ним копії паспорту якості або сертифікату відповідності або протоколу випробування (тощо) з усіма показниками, відповідно до технічних вимог Замовника з перекладом на українську мову.
Аналогічна вимога міститься у файлі «Технічні вимоги» у розділі ІІІ.
Доводимо до Вашого відома, що наведена вимога є незаконною та дискримінаційною!
Встановивши таку вимогу Замовником порушено вимоги п. 29 Особливостей, порушено вимоги ст. 5 Закону.
Зауважимо, що ЖОДЕН національний стандарт для даного виду товару не передбачає таких документів.
Згідно ДСТУ 7146:2010 Цей стандарт поширюється на кам'яне вугілля, антрацит та продукти їх перероблення (далі за текстом — вугілля), що використовують для побутових потреб.
Згідно п. 3.1. ДСТУ 7146:2010 3.1 Для побутових потреб використовують вугілля марок Д, ДГ, Г, П, А та Ж згідно з ДСТУ 3472 Донецького та Львівсько-Волинського басейну, з розмірами кусків згідно з ГОСТ 19242, а також вугілля, що ІМПОРТУЮТЬ, якщо воно за класифікаційними показниками відповідає ДСТУ 3472, а за розміром кусків (крім б—100 мм) — ГОСТ 19242.
Водночас звертаємо увагу, що пунктом 3.1 ДСТУ 7146:2010 передбачено можливість використання для побутових потреб вугілля, що імпортується, за умови його відповідності класифікаційним показникам ДСТУ 3472 та вимогам щодо розміру кусків. Зазначений стандарт не передбачає паспорта якості, сертифіката відповідності, протоколу випробувань а передбачає лише посвідчення якості згідно ДСТУ та Сертифікат генетичних, технологічних та якісних характеристик.
Таким чином, ДСТУ допускає постачання імпортного (еквівалентного) вугілля, він не встановлює документів, які Замовник вимагає надати у складі тендерної пропозиції. Отже, вимога про обов'язкове надання копії паспорта якості, сертифіката відповідності, протоколу випробувань (тощо) не ґрунтується на положеннях ДСТУ 7146:2010 та є такою, що встановлює додаткові вимоги до учасників, не передбачені національним стандартом та законодавством у сфері публічних закупівель.
Також, повідомляємо, що АМКУ опублікувало Узагальнена практика органу оскарження в частині розгляду скарг щодо закупівель твердого палива (https://amcu.gov.ua/napryami/oskarzhennya-publichnih-zakupivel/komisia-z-rozglyadu-skarg/uzagalnena-praktika-kolegiyi-amku-z-oskarzhennya-publichnih-zakupivel/uzagalnena-praktika-kolegiyi-amku-za-2023/uzagalnena-praktika-organu-oskarzhennya-v-chastini-rozglyadu-skarg-shchodo-zakupivel-tverdogo-paliva) , згідно якої вбачається:
1. Щодо закупівель вугілля кам’яного.
На кам'яне вугілля, антрацит та продукти їх перероблення, що використовуються для побутових потреб, поширюється стандарт ДСТУ 7146:2010 «ВУГІЛЛЯ КАМ’ЯНЕ ТА АНТРАЦИТ ДЛЯ ПОБУТОВИХ ПОТРЕБ. Технічні умови» (далі – ДСТУ 7146:2010).
У розділі 7 «Правила приймання» ДСТУ 7146:2010 визначено, зокрема, що партію вугілля вважають прийнятою до відправлення, якщо від неї відібрано об’єднану товарну пробу згідно з ДСТУ 4096-2002 «Вугілля буре, кам`яне, антрацит, горючі сланці та вугільні брикети. Методи відбору та підготовки проб до лабораторних випробувань» та оформлено посвідчення якості.
Під час укладання договору на постачання вугілля для побутових потреб повинен бути представлений сертифікат генетичних, технологічних та якісних характеристик, що містить основні та додаткові параметри кодифікації вугілля середнього та високого рангів згідно з «ГОСТ 30313-95 «Угли каменные и антрациты (угли среднего и высокого рангов). Кодификация» (мовою оригіналу) та Міжнародною системою кодифікації. Термін дії сертифіката генетичних, технологічних та якісних характеристик – чотири роки.
Непоодинокими випадками є встановлення замовниками в тендерній документації на закупівлю вугілля кам’яного й антрациту для побутових потреб вимог про надання таких документів, зокрема:
- сертифікат відповідності на запропоноване вугілля, виданий органом з сертифікації, із протоколом випробування до нього (на підставі якого було видано сертифікат);
- протокол випробувань та сертифікат якості, які містять інформацію про зольність на сухий стан палива, загальну вологу на робочий стан палива, масову частку сірки, вихід летких речовин, нижчу та вищу теплоту згорання палива, видані незалежною лабораторією на ім'я учасника торгів або постачальника або виробника (не лабораторіями на вугледобувних підприємствах та шахтах), яка акредитована Національним агентством з акредитації України відповідно до вимог стандарту ISO 17025 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій» або іншого стандарту та яка має право проводити відповідні аналізи.
Також замовники встановлюють додаткові дискримінаційні вимоги до документів про якість на вугілля, зокрема, щодо органу чи суб'єкта господарювання, якими повинні бути видані такі документи, дати видачі, акредитації відповідно до вимог певного стандарту тощо.
За результатами розгляду відповідних скарг Колегією встановлюється, що вимоги тендерної документації суперечать положенням чинного законодавства, зокрема, у зв’язку з тим:
- що ДСТУ 7146:2010 «ВУГІЛЛЯ КАМ’ЯНЕ ТА АНТРАЦИТ ДЛЯ ПОБУТОВИХ ПОТРЕБ» не передбачає наявності зазначених вище документів (або не передбачає додаткових вимог, встановлених замовником у тендерній документації, до того чи іншого документа);
- що визначені замовником у тендерній документації показники вугілля не узгоджуються з відповідними показниками, визначеними національним стандартом;
- що вимоги замовника про надання певних документів не узгоджуються з предметом закупівлі.
У зв’язку з наведеним, Колегією приймаються рішення про зобов’язання замовників внести зміни до тендерної документації з метою усунення порушень, наявність яких встановлена під час розгляду скарг.
Просимо виключити незаконну вимогу та привести всі вимоги у відповідності до чинного законодавства.
Відповідь:
Замовником розглянуто Ваше звернення щодо вимог тендерної документації в частині підтвердження технічних та якісних характеристик еквівалентного товару.
За результатами розгляду звернення повідомляємо, що наведені у зверненні зауваження враховані. З метою усунення неоднозначного трактування вимог тендерної документації, приведення їх у відповідність до чинного законодавства та забезпечення дотримання принципів здійснення публічних закупівель Замовником прийнято рішення про внесення відповідних змін до тендерної документації.
Відповідні зміни оприлюднено в електронній системі закупівель у встановленому законодавством порядку.
Дякуємо за звернення та проявлену увагу до проведення процедури закупівлі.
Дата відповіді:
21.07.2026 17:55
Відповідь надана
Незаконні вимоги
Номер:
2e74a3a40a0748c1bce4780835849a60
Дата опублікування:
16.07.2026 15:15
Опис:
Пунктом 4 частини 3 розділу 7 додатку 1 до ТД передбачено: а саме: Скан-копії з оригіналів документів, чинних на момент подання пропозиції, а саме: «Сертифікату на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) “Система управління якістю. Вимоги” та Сертифікату на систему екологічного управління ДСТУ ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015, IDT) “Система екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосування”, що видані Учаснику закупівлі відповідно до міжнародних норм та вимог Національної агенції з акредитації України та підтверджують впровадження системи управління якістю, екологічного управління в Учасника, як суб’єкта господарювання стосовно оптової торгівлі паливом, видані акредитованим уповноваженим органом у сфері сертифікації, а також скан-копію документу (атестат про акредитацію тощо), який підтверджує належну сферу акредитації такого органу з сертифікації.
Аналогічна вимога міститься у файлі «Технічні вимоги» у розділі ІІІ.
Доводимо до Вашого відома, що наведена вимога є незаконною та дискримінаційною!
Встановивши таку вимогу Замовником порушено вимоги п. 29 Особливостей, порушено вимоги ст. 5 Закону.
Зауважимо, що ЖОДЕН національний стандарт для даного виду товару не передбачає таких документів.
Також, повідомляємо, що АМКУ опублікувало Узагальнена практика органу оскарження в частині розгляду скарг щодо закупівель твердого палива (https://amcu.gov.ua/napryami/oskarzhennya-publichnih-zakupivel/komisia-z-rozglyadu-skarg/uzagalnena-praktika-kolegiyi-amku-z-oskarzhennya-publichnih-zakupivel/uzagalnena-praktika-kolegiyi-amku-za-2023/uzagalnena-praktika-organu-oskarzhennya-v-chastini-rozglyadu-skarg-shchodo-zakupivel-tverdogo-paliva) , згідно якої вбачається:
1. Щодо закупівель вугілля кам’яного.
На кам'яне вугілля, антрацит та продукти їх перероблення, що використовуються для побутових потреб, поширюється стандарт ДСТУ 7146:2010 «ВУГІЛЛЯ КАМ’ЯНЕ ТА АНТРАЦИТ ДЛЯ ПОБУТОВИХ ПОТРЕБ. Технічні умови» (далі – ДСТУ 7146:2010).
У розділі 7 «Правила приймання» ДСТУ 7146:2010 визначено, зокрема, що партію вугілля вважають прийнятою до відправлення, якщо від неї відібрано об’єднану товарну пробу згідно з ДСТУ 4096-2002 «Вугілля буре, кам`яне, антрацит, горючі сланці та вугільні брикети. Методи відбору та підготовки проб до лабораторних випробувань» та оформлено посвідчення якості.
Під час укладання договору на постачання вугілля для побутових потреб повинен бути представлений сертифікат генетичних, технологічних та якісних характеристик, що містить основні та додаткові параметри кодифікації вугілля середнього та високого рангів згідно з «ГОСТ 30313-95 «Угли каменные и антрациты (угли среднего и высокого рангов). Кодификация» (мовою оригіналу) та Міжнародною системою кодифікації. Термін дії сертифіката генетичних, технологічних та якісних характеристик – чотири роки.
Непоодинокими випадками є встановлення замовниками в тендерній документації на закупівлю вугілля кам’яного й антрациту для побутових потреб вимог про надання таких документів, зокрема:
- сертифікати ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги» та ISO 14001:2015 «Системи екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосування», виданих на ім’я учасника органом з оцінки відповідності, який пройшов акредитацію в Україні відповідно 11 до Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» та внесений до реєстру акредитованих органів з оцінки відповідності Національного агентства з акредитації України, утвореного Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, щодо зазначених систем, що засвідчує використання учасником системи управління якості та системи екологічного управління стосовно оптової торгівлі твердим паливом (код ДКПП 46.71);
Також замовники встановлюють додаткові дискримінаційні вимоги до документів про якість на вугілля, зокрема, щодо органу чи суб'єкта господарювання, якими повинні бути видані такі документи, дати видачі, акредитації відповідно до вимог певного стандарту тощо.
За результатами розгляду відповідних скарг Колегією встановлюється, що вимоги тендерної документації суперечать положенням чинного законодавства, зокрема, у зв’язку з тим:
- що ДСТУ 7146:2010 «ВУГІЛЛЯ КАМ’ЯНЕ ТА АНТРАЦИТ ДЛЯ ПОБУТОВИХ ПОТРЕБ» не передбачає наявності зазначених вище документів (або не передбачає додаткових вимог, встановлених замовником у тендерній документації, до того чи іншого документа);
- що визначені замовником у тендерній документації показники вугілля не узгоджуються з відповідними показниками, визначеними національним стандартом;
- що вимоги замовника про надання певних документів не узгоджуються з предметом закупівлі.
У зв’язку з наведеним, Колегією приймаються рішення про зобов’язання замовників внести зміни до тендерної документації з метою усунення порушень, наявність яких встановлена під час розгляду скарг.
Просимо виключити незаконну вимогу та привести всі вимоги у відповідності до чинного законодавства.
Відповідь:
Шановний учаснику!
Замовником розглянуто Ваше звернення щодо внесення змін до тендерної документації.
За результатами його розгляду уповноваженою особою прийнято рішення внести відповідні зміни до тендерної документації з метою уточнення окремих її положень та забезпечення належного проведення процедури закупівлі.
Відповідні зміни до тендерної документації будуть оприлюднені в електронній системі закупівель у порядку та строки, визначені законодавством.
Дякуємо за звернення та проявлену увагу до проведення процедури закупівлі.
Дата відповіді:
16.07.2026 16:11
Відповідь надана
Просимо внести зміни до тендерної документації та видалити вимоги що порушують законодавство
Номер:
66fcb98b5df84822852879b5627ca3a7
Дата опублікування:
16.07.2026 10:44
Опис:
Просимо внести зміни до тендерної документації та видалити вимогу визначену пунктом 4 частини 3 розділу 7 додатку 1, а саме: Скан-копії з оригіналів документів, чинних на момент подання пропозиції, а саме: «Сертифікату на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) “Система управління якістю. Вимоги” та Сертифікату на систему екологічного управління ДСТУ ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015, IDT) “Система екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосування”, що видані Учаснику закупівлі відповідно до міжнародних норм та вимог Національної агенції з акредитації України та підтверджують впровадження системи управління якістю, екологічного управління в Учасника, як суб’єкта господарювання стосовно оптової торгівлі паливом, видані акредитованим уповноваженим органом у сфері сертифікації, а також скан-копію документу (атестат про акредитацію тощо), який підтверджує належну сферу акредитації такого органу з сертифікації.»
Відповідно до ч. 2 п. 29 Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022, разі проведення відкритих торгів згідно з цими особливостями для закупівлі твердого палива, природного газу, газу скрапленого для комунально-побутового споживання та промислових цілей, електричної енергії положення пунктів 1 і 2 частини другої статті 16 Закону замовником не застосовуються.
У разі здійснення закупівель, визначених абзацом першим цього пункту (твердого палива), замовники не можуть установлювати вимоги до предмета закупівлі, що не передбачені відповідним національним стандартом (за наявності національного стандарту для відповідного предмета закупівлі).
ДСТУ 7146:2010 не передбачає наявність у постачальника сертифікатів ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) та ДСТУ ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015, IDT).
Відповідно до зазначеного дана вимога є такою, що не відповідає вимогам чинного законодавства. Просимо внести зміни.
Відповідь:
Шановний учаснику!
Замовником розглянуто Ваше звернення щодо внесення змін до тендерної документації.
За результатами його розгляду уповноваженою особою прийнято рішення внести відповідні зміни до тендерної документації з метою уточнення окремих її положень та забезпечення належного проведення процедури закупівлі.
Відповідні зміни до тендерної документації будуть оприлюднені в електронній системі закупівель у порядку та строки, визначені законодавством.
Дякуємо за звернення та проявлену увагу до проведення процедури закупівлі.
Дата відповіді:
16.07.2026 16:11