-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-010119-a
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо) Кількість відповідно до технічної специфікації: 450 тон. Місце постачання товару: м. Івано-Франківськ, паливний склад ІваноФранківської КЕЧ (району). Строк постачання товару: не пізніше 60 календарних днів з дати укладання договору. Очікувана вартість предмета закупівлі: 5 220 000,00 грн без ПДВ.
Завершена
5 220 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
32d59a0062374a0abf93c5e7c1252e59
Внутрішній номер закупівлі:
29825670
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-010119-a
Замовник:
ЗАХІДНЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ СИЛ ЛОГІСТИКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26642374
-
Адреса:
33010, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Дубенська, буд. 71-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Демчук Антон 380972857327 a.demchuk@mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 220 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 16:47 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 16:47 - 30.07.2026 00:00
Аукціон:
30.07.2026 11:00 - 30.07.2026 11:23
Період кваліфікації:
30.07.2026 11:23 - 13.08.2026 15:40
Період завантаження договору:
19.08.2026 00:00 - 29.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 220 000.00 Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)