-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-011788-a
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо) Кількість відповідно до технічної специфікації: 240 тон. Місце постачання товару: Ліьвівська обл., прикотельні та паливні склади КЕВ м. Львів. Строк постачання товару: не пізніше 60 календарних днів з дати укладання договору. Очікувана вартість предмета закупівлі: 2 784 000,00 грн без ПДВ.
Завершена
2 784 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
5e906ce2c36c44d3afc04cefb95f0959
Внутрішній номер закупівлі:
29814700
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-011788-a
Замовник:
ЗАХІДНЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ СИЛ ЛОГІСТИКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26642374
-
Адреса:
33010, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Дубенська, буд. 71-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Демчук Антон 380972857327 a.demchuk@mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 784 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 17:48 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 17:48 - 30.07.2026 00:00
Аукціон:
30.07.2026 14:56 - 30.07.2026 15:19
Період кваліфікації:
30.07.2026 15:19 - 13.08.2026 14:38
Період завантаження договору:
19.08.2026 00:00 - 29.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 784 000.00 Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)