-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)
Оголошено тендер
3 340 800.00
UAH
Номер:
20d860c5931c48e299edd77d4e9937ea
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-14-014041-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЗАХІДНЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ СИЛ ЛОГІСТИКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26642374
-
Адреса:
33010, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Дубенська, буд. 71-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЗАХІДНЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ СИЛ ЛОГІСТИКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26642374
-
Адреса:
33010, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Дубенська, буд. 71-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 340 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде
паливо)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
14.07.2026 17:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума3 340 800.00 UAH