-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100) ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-005923-a
Завершена
1 972 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
e2f4167968fa4d34ace63028b8b26535
Внутрішній номер закупівлі:
29784675
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-005923-a
Замовник:
ЗАХІДНЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ СИЛ ЛОГІСТИКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26642374
-
Адреса:
33010, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Дубенська, буд. 71-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ничик Олександр 380961878952 sashanychykios@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 972 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 13:23 - 15.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 13:23 - 18.07.2026 00:00
Аукціон:
з 20.07.2026 15:32
Період кваліфікації:
18.07.2026 00:00 - 24.07.2026 12:54
Період завантаження договору:
30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 972 000.00 Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100) ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо