• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100) ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо

Оголошено тендер

2 366 400.00 UAH
Номер: 5a4590daad1e4f488ae84189829f9bfa
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-10-006877-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЗАХІДНЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ СИЛ ЛОГІСТИКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
Замовник: ЗАХІДНЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ СИЛ ЛОГІСТИКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 2 366 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100) ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 10.07.2026 13:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗа кошти Державного бюджету України
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума2 366 400.00 UAH