-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
-
Скасування закупівлі
Торфобрикет (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-004339-a
Торфобрикет, (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо) Кількість відповідно до технічної специфікації: 155 тон. Місце постачання товару: Волинська обл., м. Володимир, паливний склад КЕВ м. Володимир. Строк постачання товару: не пізніше 60 календарних днів з дати укладання договору. Очікувана вартість предмета закупівлі: 847 850,00 грн без ПДВ
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 5 робочих днів
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 5 робочих днів
847 850.00
UAH без ПДВ
Номер:
b448384594cd4d7fb944b078e0ecc253
Внутрішній номер закупівлі:
30087797
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-004339-a
Замовник:
ЗАХІДНЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ СИЛ ЛОГІСТИКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26642374
-
Адреса:
33010, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Дубенська, буд. 71-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Демчук Антон 380972857327 a.demchuk@mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
847 850.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 11:49 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 11:49 - 24.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 15:12
Період кваліфікації:
з 24.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
5dbb6dfab8054836ae32e527eb6d8473
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до пункту 32 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, відкриті торги з особливостями відмінено у зв'язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель.
Опис порушення. Тендерну документацію на закупівлю товару «Торфобрикет (брикети торф'яні), ДК 021:2015 код 09110000-3 — Тверде паливо» затверджено протоколом уповноваженої особи Замовника від 10.08.2026 № 209. Невід'ємною частиною тендерної документації є додаток 1 «Перелік документів та/або інформації, які подаються Учасником», у розділі 1 якого визначено кваліфікаційні критерії та спосіб підтвердження відповідності їм, у розділі 3 — технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у розділі 4 — вимоги до забезпечення тендерної пропозиції.
Разом з оголошенням про проведення відкритих торгів з особливостями від 14.08.2026 додаток 1 до тендерної документації в електронній системі закупівель не оприлюднено. Внаслідок цього тендерну документацію оприлюднено не в повному обсязі, а учасники процедури закупівлі були позбавлені можливості ознайомитися з переліком документів, які подаються у складі тендерної пропозиції, кваліфікаційними критеріями, вимогами до забезпечення тендерної пропозиції та вимогами до предмета закупівлі. Зазначене є порушенням вимог частини другої статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» та принципів здійснення публічних закупівель, визначених статтею 5 цього Закону, зокрема принципів відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінації учасників та рівного ставлення до них.
Усунення виявленого порушення шляхом внесення змін до тендерної документації з одночасним продовженням строку подання тендерних пропозицій є неможливим, оскільки кінцевий строк подання тендерних пропозицій — 24 серпня 2026 року — закінчився, тендерні пропозиції розкрито, а внесення змін до тендерної документації після закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій законодавством не передбачено.
Рішення про відміну прийнято протоколом уповноваженої особи Замовника від «25» серпня 2026 року № 224.
Період оскарження:
25.08.2026 11:47 - 05.09.2026 00:00
Дата опублікування:
25.08.2026 11:47
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴847 850.00 Торфобрикет, (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)