-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Торфобрикет (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо)
Оголошено тендер
1 017 420.00
UAH
Номер:
8dd64194b4574c508f8f8987ec37375a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-005285-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЗАХІДНЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ СИЛ ЛОГІСТИКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26642374
-
Адреса:
33010, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Дубенська, буд. 71-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЗАХІДНЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ СИЛ ЛОГІСТИКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26642374
-
Адреса:
33010, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Дубенська, буд. 71-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 017 420.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Торфобрикет (ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде
паливо)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
14.08.2026 11:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти Державного бюджету України
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума1 017 420.00 UAH