-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні запчастини та комплектуючі- ID: UA-2026-08-25-008597-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30185979
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03341316ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні запчастини та комплектуючі- ID: UA-2026-08-17-004877-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30101774
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03341316ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні запчастини та комплектуючі- ID: UA-2026-08-17-004549-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30101437
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03341316ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні запчастини та комплектуючі- ID: UA-2026-08-17-003749-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30100654
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03341316ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні запчастини та комплектуючі- ID: UA-2026-08-05-009327-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30002555
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03341316ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні запчастини та комплектуючі- ID: UA-2026-07-27-004583-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29915247
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03341316ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні запчастини та комплектуючі- ID: UA-2026-07-21-003120-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29864732
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03341316ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні запчастини та комплектуючі- ID: UA-2026-07-09-002978-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29769783
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03341316ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні запчастини та комплектуючі- ID: UA-2026-06-03-007561-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29423124
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03341316ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні запчастини та комплектуючі- ID: UA-2026-06-01-002993-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29391370
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03341316ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні запчастини та комплектуючі- ID: UA-2026-06-01-002323-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29390704
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03341316ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні запчастини та комплектуючі- ID: UA-2026-05-05-008645-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29120071
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03341316ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні запчастини та комплектуючі- ID: UA-2026-04-21-006201-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28976436
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03341316ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні запчастини та комплектуючі- ID: UA-2026-04-10-003861-a
- Дата створення : 10.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28887440
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03341316ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні запчастини та комплектуючі- ID: UA-2026-04-08-006629-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28862126
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03341316ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -