-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільні запчастини та комплектуючі
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-003749-a
Завершена
101 852.50
UAH без ПДВ
Номер:
c4aa3e61e1c94df196f70609f4ff3863
Внутрішній номер закупівлі:
30100654
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-003749-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341316
-
Адреса:
50027, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Дудаєва Джохара, будинок 6А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ганна Фурсенко +380679630645 fursenkohv@kp-kvk.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
101 852.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 13:03 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 13:03 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 13:13
Період кваліфікації:
25.08.2026 00:00 - 25.08.2026 12:36
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴101 852.50 Автомобільні запчастини та комплектуючі