• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Автомобільні запчастини та комплектуючі

Оголошено тендер

122 223.00 UAH
Номер: db58ae5a631f4fdb855a66f209dcbcc2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-002761-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ"
Очікувана вартість: 122 223.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автомобільні запчастини та комплектуючі
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Дата опублікування: 17.08.2026 10:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума122 223.00 UAH