• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автомобільні запчастини та комплектуючі

Завершена

171 225.00 UAH без ПДВ
Номер: e8cf310ffc5940d383782c7c2248b7c8
Внутрішній номер закупівлі: 29915247
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-27-004583-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ"
Контактна особа: Ганна Фурсенко +380679630645 fursenkohv@kp-kvk.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 171 225.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.07.2026 12:24 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.07.2026 12:24 - 04.08.2026 00:00
Аукціон: з 04.08.2026 12:43
Період кваліфікації: 04.08.2026 00:00 - 05.08.2026 14:39
Період завантаження договору: 11.08.2026 00:00 - 21.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴171 225.00 Автомобільні запчастини та комплектуючі